بیماری های شایع
آکنه شایع ترین بیماری پوستی در ایالات متحده است.اگرچه شایع است،اما اطلاعات دقیق در مورد آکنه نادر است.همین از داشتن پوستی شفاف تر جلوگیری می کند.اطلاعات این سایت می تواند به درک شما از آکنه و چگونگی موفقیت آمیز درمان آن کمک کند.
این بیماری اغلب قبل از تولد یک سالگی نوزاد بروز می دهد و باعث خارش، قرمز شدن و نازک شدن پوست می شود.
مایت باعث این بیماری پوستی رایج می شود. افراد هنگامی دچار گال می شوند که این انگل در قسمت فوقانی پوست برای زندگی و تغذیه پنهان شده باشد. هنگامی که پوست به مایت واکنش نشان می دهد، بثورات دچار خارش شدید می شود این انگل می تواند از فرد آلوده به شخص دیگری سرایت کند.
آلوپسی که بصورت (اَلُ - ه - پی - شا) تلفظ می شود به معنای از دست دادن مو می باشد. هنگامی که یک فرد دارای وضعیت پزشکی به نام آلوپسی آراِتاه (آر – اِ - تا) است، در واقع بدین معناست که تکه های گردی (دایره ای) شکل در موهایش بوجود آمده است. شکل های اینگونه از مو در پوست سر و در جاهای دیگر بدن می تواند رخ دهد.
تبخال یک عفونت شایع ویروسی است. اگر تا به حال مبتلاء به تاول تبخالی یا تبخال شده اید این ویروس را دریافت کرده اید. اکثر تاول های تبخالی توسط ویروس تبخال نوع 1 (HSV-1) ایجاد می شود. نام دیگر تاول های تبخالی که ناشی از ویروس HSV-1 است عبارتند از:
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار دکتر جوانبخت می باشد
طراحی: آریاوب