FIT

کاشت موی طبیعی به روش Follicular Isolation Technique مطمئن ترین و زیباترین راه درمان طاسی و کم مویی می باشد.

 

 

در روش کاشت موی طبیعی FIT تیغ جراحی به کار برده نمی شود. موهای نواحی پشت سر، کناره های سر و همچنین بدن خود شخص در محیطی کاملاً استریل با ابزار خاص این روش (غیر جراحی) برداشته شده و با ابزار بسیار ظریف دیگری در قسمت طاس یا کم پشت سر، ابرو و ریش کاشته می شود. بسته به شدت طاسی از 3000 تا 15000 تار مو در یک جلسه کاشت خواهد شد. (موهای کاشته شده از نواحی ای برداشته می شود که عمدتاً فاقد گیرنده هورمون مردانه بوده و دچار ریزش مردانه نمی شوند. لذا  این موها نخواهند ریخت و تا پایان عمر باقی می مانند).مزایای کاشت موی طبیعی به روش خارج نمودن واحدهای فولیکولی (FIT ) :

-  نتایج کاملاًطبیعی
- محل برداشت غیر قابل رویت
- کسب بیشترین تراکم ممکن
- ادامه درمان و ترمیم کم مویی سر شخص با جلسات تکمیلی در صورت نیاز
- بدست آمدن نتیجه دلخواه در کوتاهترین زمان ممکن
- فراهم نمودن میزان رشد مو تا 70٪ بیشتر از روشهای قدیمی پیوند و ظاهری کاملاً طبیعی و غیر قابل افتراق
- توانایی ایجاد طبیعی ترین و منحصر بفرد ترین خط رویش مو برای پزشکپیوند مو به روش FIT از روش های دیگر پیوند 70% موثرتر است.

پیوند مو به روش FIT یک کار استاندارد در این زمینه محسوب می شود.  FIT تحولی نوین در روش های موفقیت آمیز کاشت مو می باشد. در روش FIT تیغ یا چاقوی جراحی بکار برده نمی‌شود. هرفولیکول مو توسط وسایل مخصوص غیر جراحی از پشت و پهلوهای سر بیرون آورده شده و بصورت هنرمندانه ای به مناطق طاس سر پیوند زده می‌شود.
FIT برای افرادی که مایلند هر چه سریعتر نتیجه پیوند مو را مشاهده نمایند و یا از جراحی واهمه دارند مناسب است.
در این روش نیاز به بستری شدن نمی باشد. ویزیت های مجدد بعد از پیوند مو به واسطه سرپایی بودن عمل و سهولت انجام مراقبت ها الزامی نمی باشد. انجام پیوند در روش FIT کاملا سرپایی و با بی حسی موضعی می باشد و البته به دلیل اینکه تعداد واحدهای مو در مقایسه با روش جراحی FUT تا سه برابر بیشتر قابل برداشت می باشد، یک تا دو روز زمان لازم است تا عمل پیوند به صورت کامل انجام گیرد. که البته با فواصل استراحت و زمان های لازم بین مراحل مختلف کاشت، انجام این روش خسته کننده نخواهد بود.

اشتراک گذاری:
تمامی حقوق این وب سایت محفوظ و در اختیار دکتر جوانبخت می باشد
طراحی: آریاوب